FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
ज्ञाननाथ ढकाल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत gyannathdhakal@gmail.com ९८५६०१८१११
निलकण्ठ पाण्डेय लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा nilkanthanp11@gmail.com ९८५६०७५३९२
ई. प्रकाश ढकाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण व्यवस्थापन शाखा ermuskan50@gmail.com ९८५१२१६७१०
चेत प्रसाद अंगाई सूचना अधिकारी amgainchet@gmail.com ९८४६०८९००७
निशान पाठक इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण व्यवस्थापन शाखा pathaknishan1@gmail.com 9856030095
विजयभक्त उपाध्याय सामाजिक विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा upadhaybijayatiwari@gmail.com 9856040315
ई. सुयोग रमण खनाल ICT इन्जिनियर सूचना प्रविधि शाखा ito.gorkhamun@gmail.com ९८४३७०४०९२
धुर्ब प्रसाद घिमिरे वातावरण अधिकृत वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन शाखा gp.dhurba01@gmail.com ९८४१४७४२०७
निश्चल अर्याल जनस्वास्थ्य निरिक्षक स्वास्थ्य शाखा aryalpushba@gmail.com ९८४६०६८५९८
जानुका कुँवर शाखा अधिकृत योजना शाखा januka2032@gmail.com ९८४६०५६३१४
जीवन कुमार श्रेष्ठ कविराज निरिक्षक स्वास्थ्य (आयुर्वेद) शाखा ९८४६४१३४२५
किरण कट्टेल वित्तीय व्यवस्थापक सहायक राजस्व शाखा kattelkiran@gmail.com ९८४६०२७७१०
राम कुमार श्रेष्ठ शाखा अधिकृत जिन्सी उपशाखा shrestha.ramkumar2032@gmail.com ९८५६०४०३७६
सुजित थापा मगर सव.इन्जिनियर नक्सापास उप-शाखा ९८४९६१४८६२
आशिष श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर ९८५६०६४२७६
नविन अधिकारी प्राविधिक सहायक कृषि शाखा adhikary.nabu45@gmail.com ९८५७६५०१७१
अर्जुन कुँवर अमिन ९८४६०७५१२५
प्रेम बहादुर बस्नेत खरिदार योजना उपशाखा ९८४६१०१९०४
राजु श्रेष्ठ इन्जिनियर ९८५६०१०३९९
कपिल कोइराला सव.इन्जिनियर ९८५६०३००८१
विराज मास्के ना.सु आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४६०३९३३८
इश्वर रेग्मी जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ishworregmi295@gmail.com ९८५६०४०४१५
अम्बिका घिमिरे अधिकृतस्तर छैटौ राजस्व शाखा ९८४६०९८३१५
चन्द्र ब. खड्का उप-सचिव शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा chandrakhadka109@gmail.com 9856075389
उमेश दास कविराज निरिक्षक आयुर्वेद ९८४५८३६३४३
नारायण मरहट्टा लेखा अधिकृत आन्तरिक लेखापरिक्षण ९८४६१२५२०६
विमला वाग्ले शाखा अधिकृत कानून तथा फैसला कार्यान्वयन शाखा waglebimala@ymail.com ९८४६०८८३३८
शोभा प्रधान दवाडी शाखा अधिकृत प्रशासन शाखा dshobha2039@gmail.com ९८४६०८८१८५
टंक कुमारी पूर्जा पशु स्वास्थ्य प्राविधिक पशु शाखा tankupurja7@gmail.com ९८४६००४००२
मिरा खड्का सि.अनमी स्वास्थ्य शाखा ९८४६१२७३१५
आशा आले पशु स्वास्थ्य प्राविधिक पशु शाखा ९८४९६४४४८३
अर्जुन भट्ट प्राविधिक सहायक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८४६७२७९९१
प्रेम प्रकाश के.सी अमिन घर नक्सा शाखा ९८४४९४६०९४
सरस्वती कमर खरिदार योजना शाखा ९८४६०९८१०१
राम बहादुर कोइराला खरिदार दर्ता चलानी ९८४६६४०७१७
सुबास बाबु श्रेष्ठ ना.सु जिन्सी शाखा ९८५६०४००३०
पुत ब. गुरुङ हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा ९८४६०५६१८२
नारायण ब. कार्की डोजर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८४०४१५६७५
राजु गुरुङ हलुका सवारी चालक ९८४६२६९९२०
यमजंग थापा हलुका सवारी चालक ९८५६०४०८५३
रामशरण वि.क हलुका सवारी चालक ९८४६२५२३४४
काजीराम अम्गाई डोजर अपरेटर ९८४५८०५६१८
सुजन श्रेष्ठ रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र ec.gorkhamun@gmail.com ९८४६३७७८०५
सुनिता डंगौरा ना.प्रा.स कृषि शाखा ९८२४६५७०१३
अनुज के.सी एम.आई.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उपशाखा anujkc96@gmail.com ९८४६७०४१९६
अनिल कैनी एम.आई.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उपशाखा awesomeanil2014@gmail.com ९८४६१२७३१८
सुशिला बानियाँ फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उपशाखा ९८२५१७७३३३
उपेन्द्रराज पन्त उद्यम विकास सहजकर्ता pantaupendraraj@gmail.com ९८४६३४०३९०
मुना कुमाल उद्यम विकास सहयोगी ९८४३९९०८७३
राजेश राना मगर सहायक कम्प्युटर अपरेटर स्वास्थ्य शाखा rajeshranamagar6@gmail.com ९८५११३८८४५
अनिश अर्याल स्वकीय सचिव (नगर प्रमुख) नगर प्रमुखको सचिवालय ९८४६७४७१४०
नानुमाया खड्का अ. सब-इन्जिनियर घर नक्सा शाखा ९८६७४५६३६३
विश्वनाथ वाग्ले श्रोत शिक्षक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा waglebishwonath@gmail.com ९८४६०६८५४३
धुर्वराज अर्याल श्रोत शिक्षक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा aryaldr4@gmail.com 9856040080
सुनिल पनेरु सव.इन्जिनियर ९८१४१९५७३९
पदिप बयलकोटी सव.इन्जिनियर ९८४०१५२७२१
सुकमान तामाङ अ. सब-इन्जिनियर ९८६०६१०१९६
भुवन ब. खड्का अ. सब-इन्जिनियर ९८५६०४३१९०
सावित्री अधिकारी सह-लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४६०८९१२३
सिता बयलकोटी सव.इन्जिनियर ९८४६०८९२७३
ज्योति श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर ९८६०६९९५३८
शम्भु कुमार मण्डल अ. सब-इन्जिनियर ९८२४८६६५९०
सुरोज श्रेष्ठ अ. सब-इन्जिनियर ९८४६१२५०२०
विनोद कुमार यादव अ. सब-इन्जिनियर ९८४३४७५६६२